DZIEŃ  EDUKACJI  NARODOWEJ

12 października 2018r. w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Na uroczystość przybyli nauczyciele, pracownicy administracji, obsługi, uczniowie klas IV - VIII i przedstawiciele uczniów klas I - III.

W pięknej akademii uczniowie klasy VII a, V b i VIII b wraz z solistami klas IV –VIII wyrazili swoim nauczycielom wdzięczność za codzienną pracę, troskę i poświęcenie. Uczniowie przygotowali dla swoich pedagogów artystyczną ucztę, gdzie odtworzyli słowem, gestem i piosenką klimat szkolnego życia. Przekazali najlepsze życzenia, a swoimi występami dostarczyli zebranym gościom miłych wrażeń.

Po występach uczniów przedstawiciele Rady Rodziców złożyli życzenia wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły. Nad całością czuwały: mgr Ewa Ferszt i mgr Teresa Hrabia.