HUMOR W WIERSZACH

20.11.2018r. w naszej szkole odbyła się siódma edycja konkursu recytatorskiego ”Humor w wierszach Marii Konopnickiej, Jana Brzechwy i Juliana Tuwima”.

W konkursie wzięło udział 37 uczniów z 14 sosnowieckich szkół. Występy młodych recytatorów przebiegały jak zwykle w miłej i serdecznej atmosferze. Uczestnicy pojawili się na scenie w pięknych strojach i z własnoręcznie wykonaną pracą plastyczną.

Po części oficjalnej recytatorzy udali się na poczęstunek do sali nr 39.W tym czasie jury wyłoniło zwycięzców na poziomach klas: pierwszej, drugiej i trzeciej. Oto lista laureatów:

Kategoria klas I

1 miejsce- Kozieł Maria –SP 48

2 miejsc – Stopa Natalia –SP 33

3 miejsce– Płuciennik Leon –SP 47

Kategoria klas II

1 miejsce– Marszałek Maria -SP23

2 miejsce– Doroz Krystyna i Baradziej Marcin –SP10

3 miejsce– Wyrwał Dawid –SP 25

Kategoria klas III

1 miejsce – Wyszyńska Angelika –SP23

2 miejsce – Szczęśniak Iga –SP6

3 miejsce – Wróblewska Maja –SP39

Zwycięzcy otrzymali wspaniałe nagrody ufundowane przez sponsora PROFI LINGUA i WSiP.

Serdecznie zaprzszamy za rok! Organizatorki: mgr Maria Czernecka i mgr Anita Krupa.