logo sp9 Szkoła Podstawowa nr 9
im. Marii Konopnickiej w Sosnowcu 
tel  +48 32 263 50 57

Szkolne konkursy

 linia dzieci
SZKOLNE KONKURSY  2023/2024

linia dzieci mala

Gratulujemy najlepszego wyniku w konkursie MISTRZ TABLICZKI MNOŻENIA
uczennicy Amelii Nowak z klasy 4c.
Komisja postanowiła również przyznać dwa wyróżnienia dla:
Olgi Gołąb z klasy 4b i Kacpra Karkochy z klasy 4c.
Na wręczenie dyplomów i upominków zaprosimy mistrzów w przyszłym tygodniu.

Organizatorki:
mgr Justyna Żabińska
mgr Dorota Lewandowska


linia dzieci mala

Po raz pierwszy w naszej szkole uczciliśmy święto liczby PI
konkursem prac plastycznych, a oto wyniki:

kategoria 1-4

I m-ce Dawid Trajdos
II miejsce Julia Żabówka
II miejsce Amelia Banach
III miejsce Oskar Rzegocki
wyróżnienie Krzysztof Ciszewski

kategoria 5-8
I miejsce Sonia Woźniczka
II miejsce Maja Kaczmarczyk
III miejsce Oliwia Paszta

Gratulujemy!

Wszystkie prace zostały uznane za interesujące
i są wystawione w korytarzu koło sekretariatu szkoły.

Organizatorki:
mgr Justyna Żabińska
mgr Dorota Lewandowska

 
 linia dzieci mala

W dniu 14 marca został rozstrzygnięty konkurs szkolny dla klas 1-3 i 4-8 pt.:
"Ozdoba Wielkanocna"

Uczniowie poszczególnych klas otrzymali następujące miejsca:

Klasy 1-3
1m.- Juliusz G. 1a
2m.- Lena K. 1c
3m.- Jakub C. 1a
Wyróżnienie:
Sebastian Ł.1c

Klasy 4-8

1m. - Blanka Ś. 4b
2m.- Lena F. 5b
3m. - Leon S. 4b
Wyróżnienie
Martyna  W. 5b
Wiktoria M. 4a

Dziękuję wszystkim za zaangażowanie w konkursie
i zachęcamy do uczestnictwa w następnych konkursach.

Dziękujemy Radzie Rodziców za nagrody i dyplomy
a Pani Dyrektor za pomoc.

Organizatorzy:
mgr Katarzyna Głowacz
mgr Bożena Kaczmarczyk
mgr Beata Madejczyk
mgr Ewa Cyganek

 
 
 

linia dzieci mala

Wyniki szkolnego konkursu

,,Statkiem czy na rowerze?” 

I miejsce: Dawid T. 4b – statek pasażerski

                  Amelia B. 4b – rakieta kosmiczna

II miejsce: Anna K. 8a – słoń

Daria B. 4c – ciężarówka – Tir

III miejsce: Nikola B. 4b – lokomotywa

Martyna P. 4c – ciężarówka – wywrotka


wyróżnienia:

Sonia W. 6a - rakieta

Oskar Rz. 4c – rakieta

Oliwia M. 8a – czołg

Blanka Ś. 4B – rower

Jan B. 6a – samochód ciężarowy

Maja B. 4b – statek kosmiczny 

Organizatorki:
mgr J. Żabińska, mgr M. Fornal 

  
 

linia dzieci mala

W dniu 15 grudnia został rozstrzygnięty konkurs
na "Najładniejszą Ozdobę Świąteczną"


Klasy 1-3

1m. Krzysztof Ciszewski 1b
2m. Franciszek Marzycki 2a
3m. Sebastian Łapiński 1c

Wyróżnienia:

Kalina Chmist 2b
Natalia Pikor 2a
Zuzanna Orzechowska 1c

Klasy 4-8

1m. Igor Dryja 5c
2m. Martyna Wojda 5b
3m. Blanka Świec 4b

Wyróżnienia:

Julia Kępka 4c
Bartosz Pikor 5b
Ewa Buława 5a

Nagrody pocieszenia:

Paulina Dyrek 1a
Zofia Marzycka 2a
Antoni Dąbrowski 1c
Krzysztof Płatek 2a
Alicja Kaleta 1b
Lena Korzeniewska 1c
Nikola Adamus 1b
Julia Kapuścińska 1b
Paulina Duchowicz 3b
Kuba Cichowlaz 1a
Szymon Cetnarski 4a
Kinga Litwin 4c
Maja Kaczmarczyk 7a
Lena Milka 4a
Klaudia Janczewska 6b
Filip Ożarowski 6a
Alan Cieśla 5c

Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie w konkursie.
Dotarło do nas około 80 prac.
Zostaną one przekazane na Kiermasz świąteczny.

Organizatorzy:

mgr Ewa Cyganek
mgr Bożena Kaczmarczyk
mgr Beata Madejczyk
mgr Katarzyna Głowacz
 
  
 

linia dzieci mala

Już po raz trzeci SZKOLNI FANI MATEMATYKI

rywalizowali w turnieju MATEMATYCZNY VA BANQUE.

Tym razem w rozgrywce startowali uczniowie klas piątych:

Martyna, Kuba, Mateusz, Szymon i Dominik.

Uczniowie musieli zmierzyć się nie tylko z zagadkami

i  łamigłówkami  matematycznymi, ale również z czasem.

NAJLEPSZĄ okazała się MARTYNA z klasy 5c.

Gratulacje dla wszystkich uczestników!!!

Organizatorki:
mgr Justyna Żabińska i mgr Dorota Lewandowska

 
  
 

linia dzieci mala

W dniu 31 października został rozstrzygnięty
szkolny konkurs "Mój ulubiony święty".
Został on zorganizowany w ramach projektu :
"W domu , w szkole, w przedszkolu z Bogiem", 
w punkcie, który brzmi "Nasi Święci przyjaciele".

A oto uczniowie którzy zajęli poszczególne miejsca:


I miejsce Oskar Rzegocki
II miejsce Alan Cieśla
III miejsce Dawid Piętka
Wyróżnienie Natasza Białota
Dużym zainteresowaniem dzieci  cieszyli się:
Święty Jan Paweł II oraz
Święty Mikołaj.
Gratulujemy i zachęcamy do następnych konkursów.

Organizatorzy:

mgr Katarzyna Głowacz
mgr Ewa Cyganek
mgr Beata Madejczyk
mgr Bożena Kaczmarczyk

 
 

linia dzieci mala  W dniu 12.10.2023r. został rozstrzygnięty konkurs szkolny
"Mój różaniec" dla klas 1-3.
Dzieci wykonały różańce według swojego pomysłu.
Wykazały się swoją kreatywnością i pomysłowością.
A oto poszczególne miejsca:
I miejsce Alan Zwierzchowski klasa 1b
II miejsce Nadia Nowicka klasa 2b
III miejsce Barbara Banaś klasa 2b
Wyróżnienie Mikołaj Kaczor klasa 2a
Gratulujemy serdecznie i zachęcamy do udziału w następnych konkursach:):)
Wystawa prac jest umieszczona na 1 piętrze.

Organizatorzy:

mgr Katarzyna Głowacz
mgr Beata Madejczyk

 

 

linia dzieci mala

 

Szkolno-plastyczny konkurs "Obraz Matki Bożej Różańcowej"
W konkursie wzięli udział uczniowie klas 4-6.
Uczniowie zdobyli następujące miejsca:
I miejsce Maja Barcik klasa 4b,
II miejsce Nikola Odrobina klasa 5c
III miejsce Daniel Jaroszek klasa 6b
Wyróżnienie Oskar Rzegocki klasa 4c
Gratulujemy i zachęcamy do udziału w następnym konkursie.

Organizatorzy:

mgr Katarzyna Głowacz
mgr Ewa Cyganek
mgr Bożena Kaczmarczyk
mgr Beata Madejczyk

 

linia dzieci mala
 

27 września - Światowy Dzień Turystyki -
                                   w naszej szkole został uczczony dwoma konkursami;                                    
1. konkurs plastyczny, w którym wzięło udział 7 osób.
Na posterach przedstawili swoje najciekawsze wycieczki po Polsce.
Pierwsze miejsce za niekonwencjonalne podejście do tematu,
                         zdobył Jasper Drygała z IIc.                          
2. Konkurs wiedzy o atrakcjach turystycznych Polski,
odbył się w sali jadalni na drugiej godzinie lekcyjnej.
W konkursie wzięło udział 15 uczniów,
którzy musieli rozwiązać test składający się z 30 pytań.
Konkurs wygrali ex aequo Adam Ziętara z VIa
i Antonina Sokołowska z VIIb zdobywając po 26 punktów
z 37 możliwych do zdobycia .    
Wszystkim uczestnikom gratulujemy,
               a wszystkich zapraszamy do sprawdzenia swoich możliwości!              

        organizator:  Anna Barów

 
SPRAWDŹ SIĘ:
  1. W jakim mieście pod zamkiem stoi ziejący ogniem smok?
    a.Kraków b. Warszawa c. Zakopane d. Tychy
  2. Na końcu Półwyspu Helskiego znajduje się mała miejscowość Hel, której największą atrakcją jest:
    1. stadnina koni b. fokarium c. akwarium d. pałac
  3. Ilustracja przedstawia:
    1. Zator – wejście na plac zabaw
    2. Ogrodzieniec – wieża bramna do zamku
    3. Kraków – rekonstrukcja wałów obronnych
    4. Biskupin – prehistoryczna osada obronna kultury łużyckiej

4.Koziołki trykają się łbami na wieży ratusza w:

    1. Gliwicach b. Krakowie c. Poznaniu d. Gdańsku
  1. Największy w Europie zamek z cegły, zbudowany przez Krzyżaków znajduje się w:
    1. Warszawie b. Toruniu c. Fromborku d. Malborku
  2. Na stokach jakiej góry znajdziesz źródła Wisły?
    1. Babia góra b. Barania Góra c. Kozia Góra d. Sowia Góra
  3. Miastem, w którym powstały filmy rysunkowe o Bolku i Lolku, Reksiu czy o porwaniu Baltazara Gąbki jest:
    1. Bielsko-Biała b. Białystok c. Łódź d. Warszawa
  4. Co oznacza spotkany na szlaku taki znak turystyczny?
      • początek lub koniec szlaku turystycznego
      • punkt widokowy
      • miejsce wypoczynku
      • uwaga - niebezpieczeństwo
  5. Jaskinia Łokietka znajduje się w:
    1. Ojcowskim PN b. Tatrzańskim PN c. Białowieskim PN d. Magurskim PN
  6. Główny Szlak Beskidzki – najdłuższy pieszy szlak w Polsce ma długość prawie:
    1. 100 km b. 300km c. 500km d. 700 km
  7. Jeśli zgubisz się w górach pomogą ci ratownicy z:
    1. PTTK b. WOPR c. GOPR d. NOSPR
  8. Najwyższym szczytem Polski jest:
    1. Babia Góra b. Śnieżka c. Rysy d. Turbacz
  1. Szlak Orlich Gniazd to miejsce, gdzie spotkasz wiele:
    1. orlich gniazd b. zamków c. schronisk d. sklepów
  2. Najwięcej krasnoludków spotkasz na ulicach:
    1. Zakopanego b. Karpacza c. Wrocławia d. Zamościa
  3. Koniaków jest sławny na całym świecie z:
    1. glinianych garnków b. porcelany c. zabawek z drewna d. koronek
  4. Obszar piachu o długości 10 km i szerokości 4 km, na pograniczu Wyżyny Śląskiej i Wyżyny Olkuskiej to:
    1. Sahara b. pustynia Błędowska c. pustynia Atacama
  5. Ciechocinek to miejsce słynne ze swoich:
    1. mostów b. ogrodów c. tężni d. skansenów
  6. W centrum jakiego miasta stoi SPODEK?
    1. Katowic b. Szczyrku c. Olsztyna d. Szczecina
  7. Nikiszowiec i Giszowiec to zabytkowe dzielnice:
    1. Tarnowskich Gór b. Krakowa c. Radomia d. Katowic
  8. Jakie to miasto?
              1. Kraków
              2. Żywiec
              3. Warszawa
              4. Wrocław
      • Na festiwal polskiej piosenki, musisz jechać do:
        1. Sopotu b. Opola c. Zielonej Góry d. Kielc
      • Skocznię im. Adama Małysza zobaczysz odwiedzając:
        1. Karpacz b. Zakopane c. Szczyrk d. Wisłę
      • Miasto, w którym urodził się światowej sławy tenor – Jan Kiepura – to:
        1. Sosnowiec b. Krynica Morska c. Warszawa d. Solec Zdrój
      • Zabytki z pierwszej stolicy Polski, możesz zobaczyć w:
        1. Warszawie b. Krakowie c. Gnieźnie d. Cieszynie
      • Słynną postacią pochodzącą z Wadowic jest:
        1. Wisława Szymborska b. Maria Skłodowska c. Karol Wojtyła d. Józef Piłsudski
      • W jakim sanktuarium czczona jest ikona Czarnej Madonny?
        1. Kalwaria Zebrzydowska b. Jasna Góra c. Święta Lipka d. Święty Krzyż
      • Dopasuj wypieki do miast z których pochodzą:
        • Chleb kogucik Poznań
        • Świętomarciński rogal Kraków
        • Obwarzanki Kazimierz Dolny
        • Pierniki Toruń
        1. Połącz w pary postaci z bajek z miejscem ich występowania:
            • Koziołek Matołek Warszawa
            • Bazyliszek Gdańsk
            • Panienka z okienka Sudety
            • Liczyrzepa Pacanów
        2. Do zabytków industrialnych zaliczamy:
          1. Kopalnię Guido b. zamek na Wawelu c. skansen d. muzeum turystyki

        Symbol PTTK to Kontury ……………………………………….

         

        wpisane w ……………………………………………………….

         
         
         
         
         
        SZKOLNE KONKURSY  2022/2023

        linia dzieci mala

        Jedną z atrakcji w dniu festynu 30 maja był konkurs Sudoku.
        Najliczniej przystąpiły do konkursu klasy czwarte.
        Dlatego postanowiłyśmy przyznać nie tylko pierwsze miejsce,
        ale także dwa wyróżnienia.
        I miejsce zajął Dawid Shwydky z klasy IVa,
        wyróżnienia: Lena Fabijańczyk z klasy IVb i Bartosz Styczeń z klasy IVa
        Wśród klas piątych i szóstych najlepszy był Ivo Jurkiewicz z klasy VIa.
        Klasy siódme i ósme reprezentowała jedynie Natalia Podsiadło z VIIa.
        Wszystkim gratulujemy umiejętności logicznego myślenia.

        Organizatorki:
        mgr Justyna Żabińska i mgr Dorota Lewandowska

         

        linia dzieci mala

         

        Nareszcie mamy wyniki konkursu
        SYMETRIA W MARTWEJ NATURZE (IV edycja).
        W tym roku dostałyśmy ponad pięćdziesiąt prac uczniów klas IV-VIII.
        Kwalifikacja i ocena wymagała sporo czasu.
        Samo oglądanie zdjęć sprawiło nam wiele przyjemności.
        Wiele prac było naprawdę pięknych i pomysłowych,
        ale najważniejsze to przedstawienie na zdjęciu symetrii
        w kompozycji martwej natury.
        Gratulujemy wszystkim, a zwłaszcza nagrodzonym.

        Oto wyniki:

        I miejsce Martyna W. klasa 4b „Filiżanka z uśmiechem i łyżeczkami”

        II miejsce Wiktoria Ł. klasa 8a „Żółtko jajka i dwa widelce”

        III miejsce Ksawery N. klasa 4b „Wazon z kwiatkami”

         

        mgr Dorota Lewandowska

        mgr Justyna Żabińska

         
         

        linia dzieci mala

        W marcu odbyły się szkolne konkursy:
        klasy 1-3 Kartka wielkanocna
        klasy 4-8 Ozdoba wielkanocna
        Do konkursów zgłosiło się 75 dzieci.
        Każda osoba otrzymała nagrodę pocieszenia - maskotkę.

        WYNIKI:

        klasy 1-3:


        I miejsce Julia M. z klasy 2a,
        II miejsce Anastazja Z. z klasy 3a,
        III miejsce Marianna Rz. z klasy 1a,
        Wyróżnienie Kinga L.  z klasy 3b.

        klasy 4-8:

        I miejsce  Lena F. z klasy 4b,
        II miejsce  Pola D. z klasy 4a,
        III miejsce  Mateusz K. z klasy 5a,
        Wyróżnienie Sandra L.  z klasy 6a.

        Serdecznie wszystkim gratulujemy
        i dziękujemy za tak wielkie zaangażowanie.
        Wszystkie prace zostaną przekazane
                  na Kiermasz Wielkanocny.     

        Organizacja:
                                                                   mgr Katarzyna Głowacz, mgr Ewa Cyganek
        , mgr Bożena Kaczmarczyk                                                          

         
         

        linia dzieci mala

        Z przyjemnością informujemy,
        że Mistrzem Tabliczki Mnożenia
        wśród klas czwartych został Jakub Majos z klasy IVb.
        Poziom konkursu był bardzo wyrównany,
        ale regulamin przewiduje tylko jednego zwycięzcę.
        Serdecznie gratulujemy.

        Organizatorki:
        mgr Justyna Żabińska i mgr Dorota Lewandowska


        linia dzieci mala

         

        W dniu 14.12.2022 roku odbyła się druga edycja
        Szkolnego Konkursu „Mam Talent”.
        Konkurs ma na celu rozwijanie kreatywności uczniów, pasji,
        jak również popularyzowanie działań artystycznych w szkole.
        W tym roku zgłosiło się wielu uczestników z klas IV-VIII,
        w czasie występu wszyscy wykazali się ogromnym zaangażowaniem.
        Uczniowie prezentowali swoje talenty w kategoriach:
        śpiew, taniec, gra na instrumentach, pokazy zręcznościowe. Komisja przyznała:

        I miejsce dla Antoniego Marzyckiego z klasy IV c
        za układanie kostki Rubika na czas,

        I miejsce dla Leny Lenarcik z klasy VI a w kategorii śpiew.

        Nagrodą Publiczności zostały uhonorowane uczennice klasy VIII d

        Nikola Samborska i Oliwia Zbrzeska w kategorii taniec.

        Pozostali uczestnicy otrzymali dyplomy oraz upominki.

        Wszystkim serdecznie gratulujemy odwagi i zapraszamy do kolejnej edycji.

        Organizacja: mgr Adrianna Chuchała, mgr Dorota Ćwiertnia, mgr Justyna Żabińska

         

        linia dzieci mala

        W tym roku z inicjatywy uczniów w szkolnej bibliotece odbył się

        Szkolny Turniej UNO.

        Do rywalizacji przystąpiło 57 uczniów z klas 6-8.

        Po kilku tygodniach zaciętych rozgrywek poznaliśmy finalistów:

        Julia Beneś z klasy 8a, Maja Musiał z klasy 8c, Jola Gołkowska z klasy 8c

        i Nadia Będkowska z klasy 8d.

        Jednak MISTRZ może być tylko jeden!!!

        Jest nim uczennica z klasy 8d Nadia Będkowska.

        Wszystkim uczestnikom gratulujemy!

        Organizatorki:

        mgr Beata Chojnacka i mgr Justyna Żabińska.

         

        linia dzieci mala

        Za nami dwa konkursy:

        Matematyczny VA BANQUE 1 i VA BANQUE 2.

        W trakcie konkursów uczniowie klas ósmych rywalizowali w kategoriach:

        Geometria,

        Liczby pierwsze i złożone,

        Kolejność działań,

        Potęgi i pierwiastki

        oraz

        Uważaj na co trafisz, gdzie kryły się różne niespodzianki matematyczne.

        Uczniowie musieli wykazać się szybkością liczenia.

        Zwycięzcą pierwszej edycji został

        Dominik Zielonka z klasy 8a,

        natomiast drugiej Kacper Miraj z klasy 8d.

        Gratulujemy Zwycięzcom!!!

        Organizatorki:
        mgr Justyna Żabińska i mgr Dorota Lewandowska

         

         

        linia dzieci mala

        W dniu 26 października został rozstrzygnięty konkurs
        na "Najładniejszy różaniec".
        Dzieci z klas 1-3,  oddając swój głos wybrały:

        I miejsce Mikołaj Kaczor 1a
        II miejsce Zosia Marzycka 1a
        III miejsce Zuzanna Gałązka 2b

        Wyróżnienie otrzymał Piotr Ostapkiewicz z klasy 3c.

        Dziękujemy wszystkim dzieciom i ich rodzicom za wykonanie pięknych różańcy.

        GRATULUJEMY!

        Organizacja:
        mgr Katarzyna Głowacz, mgr Ewa Cyganek

         
        SZKOLNE KONKURSY  2021/2022

        linia dzieci mala

        Konkurs frazeologiczny „Mądrej głowie dość dwie słowie”

        W dniu 27.06.2022 r. odbył się szkolny konkurs frazeologiczny
        ”Mądrej głowie dość dwie słowie”,
        którego celem było odkrywanie umiejętności posługiwania się
        związkami frazeologicznymi,
        wykorzystanie wiedzy ze znajomości związków frazeologicznych,
        rozwijanie kompetencji językowych, wyobraźni i kreatywności.
        Do rywalizacji przystąpiło aż 10 drużyn w składach trzyosobowych.

        WYNIKI

        I miejsce kl. VII c w składzie: Zuzanna Szaleniec, Maciej Kruz, Mateusz Sydorów

        II miejsce kl. VII d- Nadia Będkowska, Iga Pomaranik, Igor Juszczyk

        III miejsce kl. VIII b- Antonina Madejczyk, Lena Jędrzejowska, Wiktoria Szot

        GRATULUJEMY!

        Organizacja:
        mgr Dorota Ćwiertnia, mgr Beata Chojnacka, mgr Aleksandra Woźniak

         

        linia dzieci mala

        W szkolnym konkursie SUDOKU  
        dla klas IV - VIII, najlepszą okazała się
        uczennica z klasy IVa - Milena Partyka.
        Regulamin przewidywał tylko jednego zwycięzcę.
        Serdecznie gratulujemy uczennicy,
        która była jedną z najmłodszych uczestników konkursu.

        Organizatorki:
        mgrJustyna Żabińska i mgr Dorota Lewandowska

        linia dzieci mala

         
        WYNIKI SZKOLNEGO KONKURSU
         "SYMETRIA W ŚWIECIE ZWIERZĄT"
         
        I miejsce
        AGAMA BRODATA - Oliwier kl. VIIIc
         
        Oliwier
         
        II miejsce
        ŻÓŁW GWIEŹDZISTY - Jan kl. IVa
         
        Jan
         
        III miejsce
        KROWA - Jagoda kl. VIIIa

        Jagoda

        Organizator: mgr Justyna Żabińska, mgr Dorota Lewandowska

        linia dzieci mala

        WYNIKI SZKOLNEGO KONKURSU ORTOGRAFICZNEGO
        „MISTRZ ORTOGRAFII”

        W marcu odbył się szkolny konkurs ortograficzny,
        który przeprowadzono w trzech etapach i dwóch kategoriach
        dla uczniów klas IV-VI oraz klas VII-VIII.
        Wszystkim, którzy wykazali się znajomością ortografii serdecznie gratulujemy.

        I miejsce- Alicja Łozińska, kl. VII d

        II miejsce – Michał Janik ,kl. VIII a

        III miejsce- Amelia Nobis, kl. VIII a

        wyróżnienie – Klaudia Janczewska, kl. IV b

        organizacja: mgr Dorota Ćwiertnia, mgr Aleksandra Woźniak

         

        linia dzieci mala

        Wyniki konkursu plastycznego

        ,,Serduszko walentynkowe”

        I miejsce:

        Maciej Łanucha - kl. IVc

        Adam Ziętara -  kl. IVc

        Maciej Prucia -  kl. Ib

        II miejsce:

        Lena Gałuszka -   kl. Ia

        Amelia Babach - kl. IIb

        III miejsce:

        Emilia Kopeć. - kl. IIb

        Alicja Wójcik – kl. Ib

        Wyróżnienia:

        Szymon Cetnarski - kl. IIa

        Julia Dziopa - kl.a

        Szymon Strzelecki  - kl.IVc

        Dominika Kazik - kl. Ib

        Nadia Łukasiewicz  - kl.IIb

        Nikola Bassa - kl.IIb

        Serdecznie dziękujemy wszystkim za udział w konkursie .
        Laureatom gratulujemy!


        Organizatorzy:

        MBP Filia nr 14

        mgr Marta Toborek

        mgr Beata Chojnacka

        linia dzieci mala

         Wyniki konkursu plastycznego
        ,,Najładniejszy bałwanek"
         

        I miejsce Ludwik Leo  II c
        II miejsce Liliana Zdybek  II a
        III miejsce Piotr Łanucha I a

        Wyróżnienia:

        1. Piotr Ostapkiewicz II c
        2. Amelia Kucharczyk II a
        3. Wiktor Jach  I b
        4. Igor Dryja  III c
        5. Amelia Banach  II b
        6.  Wiktoria Majchrzyk  II a 

        Organizator: mgr Ewa Cyganek

        linia dzieci mala

        Wyniki konkursu plastycznego

        ,, Mój przyjaciel Miś”

        I miejsce Feliks Buława – kl. I b

        Szymon Strzelecki – kl. IV c

        II miejsce Dominika Kazik – kl. Ib

        Gabriel Karbownik –kl. IV a

        III miejsce Jagoda Demczuk – kl.II b

        Ewa Buława- kl. III a

        Wyróżnienia:

        Lena Gałuszka – kl. Ia

        Maja Nowosad – kl.IIIc

        Marek Tokarczuk- kl. Ib

        Kinga Litwin – kl. II c

        Tymon Bebak – kl. II a

        Szymon Cetnarski - II a

        Lena Hylewska – kl. IV a

        Nagroda specjalna

        Alicja Rogozik – kl. Ib

         

        Serdecznie dziękujemy wszystkim za udział w konkursie .
        Laureatom gratulujemy!


        Organizatorzy: mgr Beata Chojnacka, mgr Marlena Buczyńska

         

        linia dzieci mala

        SZKOLNY KONKURS „MAM TALENT”

        W dniu 15.12.2021 r. w naszej szkole odbył się konkurs „Mam Talent”,
        który zorganizowały: mgr Dorota Ćwiertnia i  mgr Justyna Żabińska.
        Cel konkursu to: promowanie zainteresowań,
        zdolności naszych uczniów w różnych kategoriach:
        śpiew, taniec, gra na instrumentach, zdolności zręcznościowe.

        Wyniki konkursu:

        I miejsce Lena Lenarcik- kategoria śpiew

        wyróżnienie- Nadia Będkowska- kategoria śpiew

        I miejsceLena Hylewska – kategoria taniec

        W pozostałych kategoriach nie przyznano miejsc.

        Zwycięzcom gratulujemy!

         

        linia dzieci mala

        CZYTANIE JEST DOBRE NA WSZYSTKO

        VIII edycja konkursu o tytuł "Mistrza Głośnego Czytania"


        WYNIKI KONKURSU

        Klasy II:

        I miejsce - Nadia i Dawid kl. II b

        Wyróżnienie

        Oskar kl. II c

        Klasy III

        I miejsce - Hania i Wojtek kl. III b

        Wyróżnienia

        Olga kl. III b

        Martyna kl. III c

        Maja kl. III c

        Klasy IV-VI

        I miejsce - Sonia kl. IV a

        I miejsce - Lena kl. V a

        wicemistrz: Oliwia kl. IV a

        Wyróżnienia

        Milena kl. IV a

        Oliwia IV c 

        Klasy VII-VIII

        I miejsce – mistrz - Filip kl. VIII a

        wicemistrz: Laura kl. VIII b

        Wyróżnienia:

        Lena kl. VIII b

        Wiktoria VIII

        Nadia VII d

        Organizator: mgr Beata Chojnacka

         

         

        SZKOLNE KONKURSY  2020/2021

        linia dzieci mala

        W ramach programu antytytoniowej edukacji zdrowotnej
        odbył się konkurs dla klas IV pt. ,,Bieg po zdrowie w moim obiektywie"
        .
        Wyniki konkursu:
         
        I miejsce Oliwia Laszczkowska klasa 4b
        II miejsce Dawid Stalmaski klasa 4a
        III miejsce Mateusz Socha Klasa 4a
         
        Gratulacje!
         
        Organizator : mgr Małgorzata Wójcik

         
         

        linia dzieci mala

        XVIII „Tydzień Bibliotek”

        w szkole pod hasłem ,, Znajdziesz mnie w bibliotece”

        Wyniki konkursów :

        Konkurs fotograficzny pt. „ Z książką mi do twarzy”

        Trzy równorzędne I miejsca :

        • Julia Ogrocka kl. I a
        • Emilia Kopeć kl. I b
        • Ewa Buława kl. II a

        Konkurs plastyczny pt. „Okładka mojej ulubionej książki”


        I miejsce: Maja Kowalska kl. I b
        Bartłomiej Drop kl. I b


        II miejsce:
        Wiktoria Majchrzyk kl. I a
        Filip Mazur kl. I a


        III miejsce:
        Gabriel Karbownik kl. III a
        Alicja Kempa kl. II a

        Wyróżnienia:

        Justyna Kessel kl. II c
        Roksana Snopek kl. II a
        Julia Ogrocka kl. I a
        Matylda Wewióra kl. I b
        Milena Strzelecka kl. I a
        Aleksandra Nijak kl. III a

        Konkurs biblioteczny dla klas III z wiedzy literackiej

        I miejsce: Klasa III b
        II miejsce: Klasa III c
        III miejsce: Klasa III a

        Konkurs literacki dla klas 1-3 pt. „Przygoda szczęśliwej książki”


        I miejsce: Nadia Łukasiewicz kl. I b
        Michał Kułaczewski kl. III c
        II miejsce:
        Maja Wieczorek kl. III c
        III miejsce:
        Blanka Świec kl. I b

        Wyróżnienia:

        Amelia Banach kl. I b

        Konkurs literacki dla klas 4-8 pt. „ Moja przygoda z książką”


        Dwa równorzędne pierwsze miejsca

        • Ivo Jurkiewicz kl. IV a
        • Natalia Nowak kl. VIII b



        Serdecznie dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i udział w konkursach .
        Laureatom gratulujemy!

        Organizatorzy:mgr Beata Chojnacka, mgr Dorota Gwiżdż, mgr Marta Toborek

         
         
        linia dzieci mala
         
        Szkolnym Mistrzem SUDOKU
        został uczeń klasy VIIIa

        KONRAD RADZIEJEWSKI

        i tym samym zdobył I miejsce.
        Konkurs został przeprowadzony w dniu 15 kwietnia.  
        Zgodnie z Regulaminem komisja przyznała tylko jedno miejsce.
        Uczestnikami konkursu byli uczniowie klas siódmych i ósmych.
        Konradowi gratulujemy kolejnego sukcesu!

        Organizatorki: mgr Justyna Żabińska i mgr Dorota Lewandowska 

        linia dzieci mala

        Z okazji Dnia Ziemi w naszej szkole odbył się konkurs fotograficzny dla klas I-III

        pt.  „ Przyroda w obiektywie”.

         Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za przysłane zdjęcia,
        a laureatom gratulujemy!!!

        I miejsce: Dawid Trajdos kl. I b

        II miejsce: Maciej Łanucha kl. III c

        III miejsce: Lena Hylewska kl. III a

        Organizatorzy: mgr Marta Toborek, mgr Dorota Gwiżdż,
        mgr Marlena Buczyńska i mgr Andżelika Szczepańska. 

        linia dzieci mala
         

        Światowy Dzień Wody -

        wyniki konkursów plastycznych

        Konkurs plastyczny -  "Kropla Wody"

        I miejsce: Gabriel Karbownik kl. III a

        II miejsce: Wiktor Szymkowicz kl. III b

        III miejsce: Maja Nowosad kl. II a

                        Blanka Świec kl. I b

               Wyróżnienia:

        Pola Drozdowska kl. III a

        Lena Fabijańska kl. II b

        Wiktoria Majchrzyk kl. I a

        Maja Kowalska kl. I b

        Julia Ogrocka kl. I b

        Alicja Kempa kl. II a

         

        Konkurs plastyczny:"Moje skojarzenie dotyczące oszczędzania wody"

        Klasy I: I miejsce- Dawid Twardawa kl. I b

        Klasy II: I miejsce- Alicja Kempa kl. II a

        Klasy III: I miejsce- Daniel Jaroszek kl. III b

        Wyróżnienia:

        Olga Gołąb kl. I b

        Adam Kostecki kl. II a

        Lena Hylewska kl. III a

        W konkursach wzięli udział uczniowie klas I-III.

        Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział w konkursach,
        a autorom nagrodzonych prac gratulujemy!

        Organizatorzy: Beata Chojnacka, Marta Toborek

         
         linia dzieci mala

        WYNIKI SZKOLNEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO
        ’’NAJPIĘKNIEJSZA PISANKA WIELKANOCNA”

         Klasy pierwsze:

        I miejsce-   Lena Milka kl. I A

        II miejsce-  Blanka Świec kl. I B

        III miejsce- Dawid Trajdos kl. I B

        Klasy drugie:

        I miejsce-   Julia Rozwadowska  kl. II A

        II miejsce-  Kacper Nitwinko  kl. II A

        III miejsce- Roksana Snopek  kl. II A

        Klasy trzecie:

        I miejsce-   Filip Ożarowski  kl. III A

        II miejsce-  Oliwia Surgiel  kl. III C

        III miejsce- Kacper Radomski  kl. III B

        Z uwagi na bardzo duże zainteresowanie konkursem przyznano również wyróżnienia:

        Nadia Będkowska kl. VI D

        Maja Kaczmarczyk kl. IV A

        Gabriel Karbownik kl. III A

        Lena Hylewska  kl. III A

        Mateusz Kazik kl. III A

        Bartosz Styczeń kl. II A

        Estera Mrozowicz kl. II A

        Pola Drozdowska kl. II A

        Lena Fabijańczyk kl. II B

        Natasza Białota kl. II C

        Julia Ogrocka kl. I A

        Amelia Banach kl. I B

        Zwycięzcom i osobom wyróżnionym
        dziękujemy za udział w konkursie i serdecznie gratulujemy!

        Organizatorzy: Angelika Szczepańska, Beata Chojnacka, Maria Czernecka.

        linia dzieci mala

        WYNIKI SZKOLNEGO KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO
        ,,SYMETRIA W ŚWIECIE ROŚLIN"

        I miejsce- Alicja Łozińska VId
        II miejsce- Oliwier Perz VIIc
        III miejsce- Nadia Będkowska VId

         Gratulacje!

        Organizatorzy: Justyna Żabińska, Dorota Lewandowska
         

        linia dzieci mala

        WYNIKI SZKOLNEGO KONKURSU LITERACKIEGO
        ,,JESIENNE NASTROJE"

        I miejsce - Natalia Nowak kl. VIII b

        I miejsce- Alicja Łozińska kl. VI d

        II miejsce  - Nadia Będkowska kl. VI d

        III miejsce -  Kamila Wójcik kl. VI a

        Gratulacje!

        Organizator:  mgr  Dorota Ćwiertnia

        linia dzieci mala

        WYNIKI KONKURSU
        NA NAJŁADNIEJSZEGO BAŁWANKA
         

        KLASY I

        I miejsce Wiktoria Majchrzyk kl. 1a

        II miejsce Amelia Banach kl.1b

        III miejsce Martyna Pietrowska kl. 1c

        III miejsce Anna Lorenczyk kl.1b

         Wyróżnienie Julia Ogrocka kl. 1a

        KLASY II

        I miejsce Martyna Wojda kl. 2b

        II miejsce Paulina Bielał kl. 2a

        III miejsce Maja Nowosad kl. 2c

        III miejsce Estera Mrozowicz kl. 2a

         Wyróżnienie Dominik Gajos kl. 2a

        KLASY III

        I miejsce Gabriel Karbownik kl. 3a

        II miejsce Michał Kułaczewski kl. 3c

        III miejsce Milena Partyka kl. 3a

        III miejsce Maciej Łanucha kl. 3c

         Wyróżnienie Lena Hylewska kl. 3a

        Gratulacje!

        Organizatorzy:  mgr Ewa Cyganek, mgr Marlena Buczyńska

         
        SZKOLNE KONKURSY  2019/2020

        linia dzieci mala

        Wyniki konkursu bibliotecznego

        - 10 zadań w ramach obchodów Tygodnia Bibliotek

        pod hasłem

        Zasmakuj w bibliotece

        KLASY IV-VI

        I MIEJSCE - Filip Buława kl. 4a

        II MIEJSCE - Łucja Pszczoła kl.5e

        KLASY I- III

        I MIEJSCE - Gabriel Karbownik kl.2a

        II MIEJSCE - Ewa Buława kl.1a

        III MIEJSCE - Sandra Litwin kl.3a

        Wyróżnienia otrzymują:

        Bartosz Pikor - kl.1b

        Norbert Grabowski - kl.1a

        Oskar Musiał - kl. 2c

        Jakub Kazik - kl.2a

        Pozostali uczniowie, którzy wykonali 10 zadań w konkursie

        otrzymują dyplomy:

        Wiktor Adamus kl.1c

        Jakub Majos kl.1b

        Lena Fabijańczyk kl.1b

        Oliwia Siodłak kl.2a

        Sonia Woźniczka kl.2a

        Jakub Kaczmarek kl.1b

        Gratuluję! 

        Organizator: mgr Beata Chojnacka

        linia dzieci mala

        WYNIKI KONKURSU

        MOJA ULUBIONA KSIĄŻKA Z DZIECIŃSTWA

        Konkurs przeznaczony był dla rodziców i uczniów klas 1 - 5


        Dyplomy i nagrody otrzymują:

        Sonia Woźniczka kl. 2a i mama - pani Marta Tomaszewska

        Maciej Łanucha kl.2c i mama - pani Ewelina Łanucha

        Mateusz Kazik kl.2a i tata - Jakub Kazik

        Gratuluję!!!

        Bardzo dziękuję za udział w konkursie rodzicom i uczniom.

        Zapraszam do udziału w następnych konkursach.

        Organizator: Beata Chojnacka - bibliotekarz

         linia dzieci mala

        WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGO

        MOJA ZAKŁADKA DO KSIĄŻKI

        KLASY I-III

        I miejsce Ewa Buława kl. 1a

        I miejsce Oliwia Nowak kl.3a

        II miejsce Martyna Wojda kl. 1b

        III miejsce Igor Dryja kl.1c

        KLASY IV-VI

        I miejsce Weronika Nowak kl. 5e

        II miejsce Filip Buława kl. 4a

        III miejsce Laura Felczak kl. 6b

        Wyróżnienia:

        Wiktoria Bieńczak kl. 6a

        Ariana Wejner kl. 5c

        Gratuluję!

        Organizator: Beata Chojnacka - bibliotekarz

         

        linia dzieci mala

        WYNIKI KONKURSU

        Wstaw odpowiednią literkę za cyferkę” - alfabetyczne hasło

        Lista uczniów biorących udział w konkursie

        Klasy IV-V

        Nikola Samborska kl. 5d

        Kacper Miraj kl. 5d

        Wiktoria Łukasik kl. 5a

        Filip Piętka kl.5a

        Filip Buława kl. 4a

        Klasy I-III

        Klasa 1a

        Ewa Buława

        Dawid Piętka

        Norbert Grabowski

        Klasa 1b

        Martyna Wojda

        Lena Fabijańczyk

        Klasa 1c

        Maksymilian Kaźmierczyk

        Filip Dybich

        Igor Dryja

        Alan Cieśla

        Klasa 2a

        Gabriel Karbownik

        Sonia Woźniczka

        Mateusz Kazik

        Oliwia Siodłak

        Klasa 2b

        Kamil Musialik

        Klasa 2c

        Musiał Oskar

        Klasa 3a

        Maja Kaczmarczyk

        Klasa 3b

        Dominik Liwocha

        Organizator : Beata Chojnacka - bibliotekarz

         

        linia dzieci mala

        Wyniki konkursu literackiego dla uczniów klas I-III

        Dyplomy i upominki otrzymają uczniowie:

        Klasa I a:

        Kacper Nitwinko

        Ewa Buława

        Szymon Langrot

        Dawid Piętka

        Julia Rozwadowska

        Klasa I b:

        Jakub Majos

        Zofia Komar

        Bartosz Pikor

        Martyna Wojda

        Klasa Ic:

        Igor Dryja

        Wiktor Adamus

        Aurelia Radajak

        Justyna Kessel

        Klasa II a:

        Jan Broniewski

        Lena Hylewska

        Sonia Woźniczka

        Oliwia Siodłak

        Aleksandra Nijak

        Gabriel Karbownik

        Klasa II b:

        Igor Świderski

        Kamil Musialik

        Błażej Zwierzchowski

        Klasa II c:

        Oliwia Surgiel

        Maja Wieczorek

        Klasa IIIa:

        Maja Kaczmarczyk

        Sandra Litwin

        Dawid Duchowicz

        Ivo Jurkiewicz

        Klasa IIIb:

        Anna Kaszuba

        Oliwia Prochowska

        Gratuluję!

        Organizator: mgr Beata Chojnacka – bibliotekarz

        linia dzieci mala

        Wyniki konkursu plastycznego

        NAJPIĘKNIEJSZA KARTKA WIELKANOCNA


        Klasy IV-VIII

        I MIEJSCE - FILIP PIĘTKA - KL. VA
              NIKOLA SAMBORSKA- KL. VD

        II MIEJSCE - ŁUCJA PSZCZOŁA - KL. VE

        III MIEJSCE - MICHALINA PERZ - KL. IVA

        Klasy III

        MAJA KACZMARCZYK - IIIa

        IVO JURKIEWICZ - III a

        Klasy II

        I MIEJSCE - OLIWIA SIODŁAK - KL. IIA

        II MIEJSCE
        - ŁANUCHA MACIEJ - KL. IIC

        III MIEJSCE - KAZIK MATEUSZ - KL. II A

           SONIA WOŹNICZKA - KL. IIA
         

        WYRÓŻNIENIA OTRZYMUJĄ :

        LENA HYLEWSKA - KL. IIA

        MAJA WIECZOREK- KL. IIC

        Klasy I

        I MIEJSCE - MAJA NOWOSAD - KL. IC
                   KSAWERY NAGI - KL. IB

        II MIEJSCE - EWELINA DROZDOWSKA - KL. IA
                    LENA PIASKOWY - KL. IB

        III MIEJSCE - BIANKA NOWAK - KL. IB
                   ESTERA MROZOWICZ - KL. IA

        SPECJALNE WYRÓŻNIENIA OTRZYMUJĄ:

        OLGA SKÓRSKA - IB
        KACPER NITWINKO- KL. IA
        LENA FABIJAŃCZYK - KL. IB

        NAGRODY SPECJALNE OTRZYMUJĄ:

        DAWID PIĘTKA - KL.IA
        AURELIA RADAJAK - KL.IC

        Gratuluję i bardzo dziękuje za piękne prace
        i aktywny udział w konkursie.

        Organizator - Beata Chojnacka - bibliotekarz

         

        linia dzieci mala

        KONKURS ORTOGRAFICZNY

        dla uczniów klas II – VIII

        o tytuł
        Mistrza Ortografii

        Klasa II

        I miejsce - Sonia Woźniczka IIa

        II miejsce - Gabriel Karbownik IIa

        Klasa III

        I miejsce - Weronika Łukaszewicz IIIb

        II miejsce - Antonina Sokołowska IIIb

        Klasa IV

        I miejsce - Julia Kwatera IVa

        II miejsce - Alan Szczepański IVa

        Klasa V

        I mieisce - Dominik Zielonka Va

        II miejsce - Jakub Skowroński Vd

        II miejsce - Alicja Łozińska Vd

        Klasa VI

        I miejsce - Wiktoria Skierkiewicz VIc

        II miejsce - Mateusz Janik VIa

        II miejsce - Amelia Nobis VIa

        Klasa VII

        I miejsce – Konrad Radziejewski VIIa

        II miejsce - Mikołaj Szczuka VIIa

        Klasa VIII

        I miejsce – Emilia Życińska VIIIa

        II miejsce  - Martyna Gajda VIIIb 

        Organizatorzy: mgr Beata Chojnacka, mgr Izabela Grochowska,
        mgr Wiesława Stradomska oraz MBP Filia nr 14 Zagórze.

         
        linia dzieci mala

        JĘZYKOWE POTYCZKI

        turniej klas III

        w ramach Dnia Języka Ojczystego

        I miejsce :

        trzyosobowy zespół z klasy III b w składzie:

        Daria Kurpik

        Kalina Gerhardt

        Oliwia Prochowska

        II miejsce :

        trzyosobowy zespół z klasy III a w składzie:

        Oliwia Nowak

        Maja Kaczmarczyk

        Dawid Duchowicz

        Organizatorzy : mgr Izabela Grochowska, mgr Beata Chojnacka.

         

        linia dzieci mala

         

        HAPPENING PLASTYCZNY 

        plakat promujący, reklamujący Dzień Języka Ojczystego

        dla klas VI-VII

        I miejsce  klasa VII b
        II miejsce  klasa VII a
        III miejsce klasa VI a

        Organizatorzy : mgr Agata Karpiel, mgr Beata Chojnacka

        linia dzieci mala

        NAJPIĘKNIEJSZA KARTKA WALENTYNKOWA

        KLASY I - III

        I miejsce - Estera Mrozowicz kl. Ia

        II miejsce - Adam Kostecki kl. Ia

        III miejsce - Gabriel Karbownik kl. IIa

        Wyróżnienia

        Julia Rozwadowska kl. Ia

        Roksana Snopek kl. Ia

        Pola Drozdowska kl. Ia

        Paulina Bielak kl. Ia

        Mateusz Kazik kl. IIa

        Aleksander Kwapisz kl. IIIb

        Nagroda Specjalna

        Maja Kaczmarczyk kl. IIIa

        Oliwia Laszczkowska kl.IIIb

        Aurelia Radajak kl. Ic

        Maja Nowosad kl. Ic

        KLASY IV - VIII

        I miejsce - Julia Mazurkiewicz kl. VIa

        II miejsce - Julia Benaś kl. Va

        III miejsce - Filip Piętka kl. Va

        Gratulujemy sukcesu !

        Organizatorzy : mgr Beata Chojnacka , mgr Anna Uzarek,
        mgr Angelika Szczepańska,
        mgr Renata Maciejewska – kierowniczka MBP Filia nr 14 w Sosnowcu

         
        linia dzieci mala
         

        Wyniki konkursu plastycznego

        NAJPIĘKNIEJSZA KARTKA BOŻONARODZENIOWA

        Z przyjemnością informujemy, że konkurs plastyczny organizowany
        przez nauczycieli naszej szkoły oraz MBP w Sosnowcu Filię nr 14
        został rozstrzygnięty. Dziękujemy wszystkim, którzy podjęli wyzwanie
        i spróbowali swoich sił w niniejszym konkursie.
        Jury wyłoniło i nagrodziło najciekawsze prace,
        a Pani Dyrektor Teresa Juras wręczyła laureatom nagrody.

        Oto lista osób nagrodzonych w konkursie:

        KLASY III

        I miejsce– MAJA KACZMARCZYK- KL.III a

        II miejsce– ANTONINA PAJESTKA- KL.III b

        III miejsce – DARIA KURPIK- KL.III b

        KLASY II

        I miejsce - MATEUSZ WYPYCH – KL.II b

        II miejsce - MATEUSZ KAZIK – KL. II a

        III miejsce - SONIA WOŹNICZKA – KL. II a

        KLASY I

        I miejsce- MAJA NOWOSAD – kl. I c

        II miejsce - NIKOLA ODROBINA – KL. I c

        III miejsce - LENA PIASKOWY – kl. I b

        NAGRODA SPECJALNA

        AURELIA RADAJAK – KL.I c

        Gratulacje!

         
        linia dzieci mala

        NAJPIĘKNIEJSZA CHOINKA

        WYNIKI KONKURSU MIĘDZYSZKOLNEGO

        I miejsce - Karolina Bujakkl. IIa SP23

        II miejsce - Jan Wąsala, kl. IIa SP33

        III miejsce - Cezary Witkowski, kl.IIa SP33

        Wyróżnienia: Barbara Stępel, kl. IIa SP33
                                Natalia Stopa, kl. IIa SP33

        Gratulacje!

        Organizatorki: mgr Bożena Kaczmarczyk, mgr Beata Madejczyk, mgr Ewa Cyganek.

         
        linia dzieci mala

        ŻYJ ZDROWO I KOLOROWO

        I miejsce - klasa IIIa

        II miejsce - klasa IIa

        III miejsce - klasa Ib i IIIb

        Gratulacje!

         
         
        linia dzieci mala

        SPORT NA TALERZU

         I miejsce - klasa VIb      PODNOSZENIE CIEŻARÓW, LOT BALONAMI

        II miejsce - klasa VIc      PODNOSZENIE CIĘŻARÓW

        III miejsce - klasa VIIIb   TANIEC TOWARZYSKI

        Gratulacje!

        linia dzieci mala

        WARZYWNO - OWOCOWY STWOREK WITAMINOWY

         I miejsce - klasa IIa

        II miejsce - klasa IIIa

        III miejsce - klasa IIIb

        Gratulacje!

        linia dzieci mala

        WITAMINOWE INSPIRACJE
        wyniki konkursu na folder promujący zdrowe odżywianie się

        I miejsce - Amelia Karbowniczek, kl. VIb

        II miejsce - Zofia Wojciechowska, kl. VId

        III miejsce - Kacper Hajduk, kl. Vd

        Gratulacje!!!

        Organizator: mgr Mariola Fornal

        linia dzieci mala
         
        WYNIKI TURNIEJU SZACHOWEGO
         
        klasy VI
         
        I miejsceJulian Widłak, kl. VIa
         
        klasy VII 

        I miejsce - Konrad Radziejewski, kl. VIIb
        II miejsce - Szymon Derbisz, kl. VIIa

        klasy VIII

        I miejsce - Antoni Zimnal, kl. VIIIb

        Gratulacje!!!

        Organizator: mgr Wiesława Ocieczek

         
         linia dzieci mala

        Wyniki szkolnego konkursu
        wiedzy o bibliotece ,, Biblioteczne abc...’’
        zorganizowanego w ramach obchodów
         Października Miesiąca Bibliotek Szkolnych

        I miejsce uczeń klasy VII a Mikołaj Szczuka

        II miejsce uczennica  klasy VII a  Julia Bednarek

        III miejsce uczennica klasy VII b Natalia Nowak

                          oraz uczeń klasy VII b  Oliwier Kondrat

        Gratulujemy sukcesu !

        Organizatorzy : mgr Beata Chojnacka, mgr Renata Maciejewska –
        kierowniczka MBP Filia nr 14 w Sosnowcu

        linia dzieci mala
         
        WYNIKI TURNIEJU WARCABOWEGO
        klasy IV - V
         
        I miejsce - Szymon Michalski, kl. IVa
        II miejsce - Weronika Nowak, kl. Ve
        III miejsce - Wiktoria Mazur, kl. Vd
         
        klasy VI 

        I miejsce - Julian Widłak, kl. VIa
        II miejsce - Mateusz Pak, kl. VId
        III miejsce - Alan Sikorski, kl. VIc

        klasy VII - VIII

        I miejsce - Oliwier Musiał, kl. VIIIa
        II miejsce - Dominik Szuma, kl. VIIIb
        III miejsce - Julia Bednarek, kl. VIIa

        Gratulujemy!!!

        Organizatorzy: mgr Mariola Fornal, mgr Paweł Wałek



        linia dzieci mala

        30.09.2019 r. Uczniowie klas drugich i trzecich naszej szkoły
        już po raz ósmy
        aktywnie i chętnie wzięli udział
        w konkursie  czytelniczym,

        walcząc o zaszczytny tytuł Mistrza Głośnego Czytania.

        Tym razem konkurs odbył się
        w Miejskiej Bibliotece Publicznej

        Filii nr 14 w Zagórzu.

        Klasy II

        Mistrz Głośnego Czytania to:

        Sonia Woźniczka klasa II a

        Wyróżnienie – Oliwia Surgiel – klasa II c

        Wyróżnienie – Gabriel Karbownik – klasa II a

        Klasy III

        Mistrz Głośnego Czytania to:

         Lena Lenarcik – klasa III a

        Wyróżnienie – Marika Bagińska – klasa III a

        Wyróżnienie – Daria Kurpik – klasa III b

        Gratulujemy sukcesu !

        Organizatorzy : mgr Beata Chojnacka, mgr Renata Maciejewska – kierowniczka MBP Filia nr 14 w Sosnowcu


         
        SZKOLNE KONKURSY ROK SZKOLNY 2018/2019
         

         
         

        Rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego
        ,, Symetria w architekturze Sosnowca i jego okolic"

        Wyniki międzyszkolne:

        I miejsce S.P. 18 w Sosnowcu - Michał Kruger - Wnętrze kościoła św. Barbary w Sosnowcu.

        II miejsce S.P. 20 w Sosnowcu - Karolina Sroka - Urząd Miasta Sosnowca.

        III miejsce S.P. 30 w Dąbrowie Górniczej - Bartosz Szczepański - Fragment elewacji domu ucznia.

        Wyróżnienie S.P. 25 w Sosnowcu - Wojciech Czapla - Pałac Mieroszewskich w Sosnowcu.

        Zwycięzcom i ich opiekunom gratulujemy. Nagrody i dyplomy zostaną dostarczone do szkół na początku czerwca. 

        Wyniki wewnątrzszkolne:

        I miejsce - Jagoda Broniewska kl.Va - Pałac Mieroszewskich Będzin - Muzeum Zagłębia

        II miejsceAlicja Łozińska kl.IVd- Krąg Taneczny w Parku Zielona Dąbrowa Górnicza

        III miejsceNikola Samborska kl. IVd -  Rondo Gen. Jerzego Ziętka Katowice

        Gratulacje!!! Nagrody i dyplomy zostaną wręczone na akademii zakończenia roku szkolnego.

        Wszystkim uczestnikom dziękujemy. Wszystkie zdjęcia były interesujące, a wybór najlepszych bardzo trudny. Zapraszamy na wystawę - korytarz obok sekretariatu.

        Organizatorki przepraszają za zmianę daty rozstrzygnięcia konkursu z powodów od nich niezależnych.

        Organizatorki: mgr Justyna Żabińska, mgr Dorota Lewandowska.


         

        Wyniki szkolnych konkursów matematycznych:

        MISTRZ TABLICZKI MNOŻENIA - konkurs dla klas IV – I miejsce: ALICJA ŁOZIŃSKA IVD

        MISTRZ ŁAMIGŁÓWEK -konkurs dla klas V – I miejsce: KRZYSZTOF NOCUŃ VA

        MISTRZ ŁAMIGŁÓWEK - konkurs dla klas VI – I miejsce: KONRAD RADZIEJEWSKI VIA

         

        Organizatorki: mgr Dorota Lewandowska, mgr Justyna Żabińska


        SZKOLNY HAPPENING PLASTYCZNY

        09.11.2018r. trzyosobowe drużyny z klas VI - VII rywalizowały ze sobą w szkolnym konkursie plastycznym pt.: "100 lat dla Niepodległej”. Jury nie miało łatwego zadania, ponieważ młodzi artyści prezentowali niezwykle wysoki poziom twórczy. O zwycięstwie zadecydowały głosy oddane przez uczniów naszej szkoły na poszczególne prace. Ostatecznie wyłoniono zwycięzcę :  

         I miejsce : drużyna  klasy VI b

          wyróżnienie : drużyna  klasy VIa

        wyróżnienie : drużyna  klasy VIIa

        wyróżnienie: drużyna klasy VII b

        Gratulujemy! Organizatorki: mgr Agata Karpiel, mgr Beata Chojnacka


        01.10. i 27.11.2018 r. uczniowie naszej szkoły już po raz siódmy aktywnie i chętnie wzięli udział w konkursie  czytelniczym, walcząc o zaszczytny tytuł Mistrza Głośnego Czytania.

        Klasy II

        I miejsce: Dawid Duchowicz klasa II a

        Wyróżnienie – Maja Kaczmarczyk – klasa II a

        Klasy III

        I miejsce: Krzysztof Baran – klasa III a

        Wyróżnienie - Krzysztof Widłak – klasa III a

        Klasy IV

        I miejsce: Łabuś Michał klasa IV c

        Wyróżnienie - Jakub Skowroński – klasa IV d

        Klasy V-VI

        I miejsce: Kondrat Radziejewski klasa VI a

        I miejsce: Filip Grochowski klasa V a

        II miejsce- Fąferek Weronka klasa VI b

        III miejsce- Szczuka Mikołaj klasa VI a

        Wyróżnienie – Michał Janik klasa Va

        Klasy VII – VIII

        I miejsce: Natasza Gerhardt klasa VII a

        II miejsce- Martyna Pietrzyk klasa VIII a

        II miejsce- Amelia Wojakiewicz klasa VIII b

        III miejsce- Martyna Gajda klasa VII b

        Gratulujemy sukcesu ! Organizatorzy : mgr Beata Chojnacka ,mgr Izabela Grochowska, mgr Renata Maciejewska – kierowniczka MBP Filia nr 14 w Sosnowcu


        08.11.2018 r. w ramach obchodów NARODOWEGO ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI w naszej szkole odbył się konkurs wiedzy o Polsce pod hasłem : „Kocham Cię Polsko” skierowany do uczniów klas V .

        Oto wyniki:

        I miejsce: Małgorzata Machna klasa V b

        II miejsce: Patryk Przybylik klasa V c

        III miejsce: Wiktoria Szot klasa V b

        Organizatorki: mgr Agata Karpiel, mgr Beata Chojnacka, mgr Renata Maciejewska – kierowniczka MBP Filia nr 14 w Sosnowcu.

         
         
         

        SZKOLNE KONKURSY ROK SZKOLNY 2017/2018
         

        Wyniki szkolnego konkursu matematycznego „MisterMat” dla uczniów klas czwartych

        I miejsce – Krzysztof Nocuń klasa IVa

        II miejsce – Michał Janik – klasa IVa

        III miejsce – Łukasz Solarski klasa IVd i Antoni Wlazło klasa IVb


        Gratulujemy sukcesu ! Organizatorka : mgr Dorota Lewandowska


        Wyniki
        I Szkolnego Turnieju Szachowego

        Grupa początkująca:
        I miejsce - Julian Widłak IVa
        II miejsce - Martyna Ślizankiewicz V

        Grupa zaawansowana:
        I miejsce - Dominik Szuma VIb
        II miejsce - Kacper Kwiatek VIIb
        III miejsce - Jakub Nawrot VIIa

        Organizatorzy: mgr Wiesława Ocieczek, mgr Dorota Grabowska

         


         

        Wyniki szkolnego konkursu
        wiedzy o zdrowiu
        zorganizowanego w ramach realizacji
        Programu Edukacyjnego "Trzymaj formę"


        Indywidualnie:
               I miejsce w klasie Va – uczeń Konrad Radziejewski

        I miejsce w klasie Vb – uczeń Kewin Klonowski

        Drużynowo:
        I miejsce -
        klasa V b
        II miejsce - klasa V a


        Organizatorzy: mgr Beata Chojnacka, mgr Wiesława Ocieczek, MBP Filia nr 14 w Sosnowcu.

         


         

        Szkolny konkurs plastyczny na ,, Kartkę wielkanocną’’
        Wyniki:

        Klasy I-III
        I miejsce - Bartosz Czekaj kl. III b
        I miejsce – Amelia Stachurska kl. III b
        II miejsce - Emilia Kopeć kl. III b
        III miejsce - Nikola Stempień kl. III b

        Wyróżnienia:
        Wiktoria Płonka - kl. III b
        Nadia Selwet - kl. III b

        Klasy IV-VII
        I miejsce – Jakub Nawrot - kl. VII a
        II miejsce – Oliwier Perz - kl. IV c
        III miejsce – Antoni Wlazło- kl. IV b

        Wyróżnienia:
        Izabela Łukasik - kl. IV d
        Joanna Kowalik - kl. IV b
        Jagoda Broniewska- kl. IV a
        Oskar Pasielak- kl. IVa
        Patryk Dziób - kl. IV a
        Jakub Choroszko - kl. IV c

        Organizatorzy: mgr Beata Chojnacka, mgr Adrianna Chuchała, mgr Agata Karpiel, mgr Ewa Posełek oraz MBP Filia nr 14 w Sosnowcu.


         

        Wyniki szkolnego konkursu plastycznego pod hasłem :
        ,,Zrób to z sercem”


        Klasy IV-VII
        I miejsce Oliwier Perz - kl. IV c
        I miejsce Izabela Łukasik - kl. IV d
        II miejsce Szymon Piszczek- kl. VII b
        II miejsce Filip Grochowski - kl. IV a
        III miejsce Antoni Wlazło – kl. IV b
        III miejsce Amelia Karbowniczek – kl. IV b

        Wyróżnienia
        Lena Kozłowska - kl. IV c
        Jakub Choroszko – kl. IV c
        Julia Pilch – kl. IV c
        Joanna Kowalik - kl. IV b
        Zuzanna Galor – kl. IV a
        Natalia Smalcuga – kl. IV d

        Klasy I-III
        I miejsce Nikola Samborska - kl. III d
        Gratulujemy sukcesu ! Organizatorzy : mgr Beata Chojnacka , mgr Adrianna Chuchała, mgr Izabela Grochowska, mgr Renata Maciejewska – kierowniczka MBP Filia nr 14 w Sosnowcu


         

        Wyniki Szkolnego Konkursu Ortograficznego pod hasłem ,, Mistrz ortografii pisać potrafi”
        zorganizowanego 19.02. 2018 r. w ramach szkolnych obchodów Międzynarodowego Dnia Języka Ojczystego

        Klasy VII
        I miejsce – Bianka Elmrych – kl. VII b
        II miejsce - Szymon Piszczek i Piotr Remesz - kl. VII b

        Klasy VI
        I miejsce - Emilia Życińska – kl. VI a
        II miejsce – Natasza Gerhardt – kl. VI a

        Klasy V
        I miejsce - Oliwia Smalcuga - kl. Vb
        II miejsce – Patryk Jach - kl. Vb

        Klasy IV
        I miejsce – Nikola Socha - kl. IV b
        II miejsce – Lena Jędrzejewska - kl. IV b

        Klasa II
        I miejsce – Krzysztof Baran- kl. II a
        II miejsce – Krzysztof Widłak - kl. II a

        Klasy III
        I miejsce – Gabryś Stachowicz – kl. III e
        II miejsce – Nikola Samborska – kl. III d

        Organizatorzy: mgr Beata Chojnacka, mgr Wiesława Stradomska, mgr Izabela Grochowska oraz MBP w Sosnowcu – mgr Renata Maciejewska


        KONKURS PLASTYCZNY W RAMACH OBCHODÓW ŚWIATOWEGO DNIA DRZEWA
        „NAJPIĘKNIEJSZE DRZEWO TEJ JESIENI’’
        WYNIKI:
        KLASY - IV-VII
        I miejsce -Maja Matyja kl. V b
        II miejsce - Dominik Tomaszewski kl. V b oraz Natalia Nowak kl. V b
        III miejsce - Damian Gal kl. IV b
        Wyróżnienia
        Mateusz Szuma kl. IV a
        Martyna Pietrzyk kl. VII a
        Cyprian Wacławik kl. VII b
        Justyna Nocuń kl. VII b

         


         

        29.09. i 2.10.2017 r. uczniowie naszej szkoły już po raz szósty aktywnie i chętnie wzięli udział w konkursie  czytelniczym, walcząc o zaszczytny tytuł Mistrza Pięknego Czytania.

        Oto lista laureatów :

          Klasy  I:
          I miejsce : Dawid Duchowicz - klasa Ia


        Wyróżnienia:
        Maja Kaczmarczyk - klasa Ia
        Daria Kurnik klasa-  Ib
        Weronika Łukaszewicz - klasa I b

        Klasy II:
        I miejsce : Krzysztof Widłak - klasa II a
        Wyróżnienie:
        Krzysztof Baran- klasa IIa

        Klasy III:
        I miejsce :Adam Łakomik -  klasa III e
        Wyróżnienie:
        Michał Łabuś -  klasa III c
          
         Klasy  IV:
        I miejsce ex aequo :

        Filip Grochowski – klasa IV a
        Nikola Socha - klasa IV b

             wyróżnienia :
        Jakub Karpiel – klasa IV b
          Julia Pilch– klasa IVc

        Klasy V:
        I miejsce Mikołaj Szczuka – klasa Va
             wyróżnienie:
        Alicja Dudała – klasa Vb

        Klasy VI:
        I miejsce  Antoni Zimnal – klasa VI b
        Wyróżnienie:
        Natasza Gerhardt – klasa VI a

        Klasy VII:
        I miejsce Maria Simoni – klasa VII a
        Wyróżnienie:
        Szymon Piszczek – klasa VII b

        Gratulujemy sukcesu ! Organizatorzy : mgr Beata Chojnacka ,mgr Izabela Grochowska, mgr Renata Maciejewska – kierowniczka MBP Filia nr 14 w Sosnowcu

                 
                   
         
                                SZKOLNE KONKURSY ROK SZKOLNY 2016/2017                         
         
        Wyniki szkolnego konkursu wiedzy o teatrze pod hasłem :
        ,,Śladami Sofoklesa”

        Klasy IV- VI

        I miejsce – Jakub Nawrot klasa VI a
        II miejsce – Konrad Radziejewski klasa IV a
        III miejsce – Sebastian Turek klasa VI a

                           Organizatorzy: mgr Wiesława Stradomska, mgr Ewa Piszczała
         
        Wyniki szkolnego konkursu plastycznego pod hasłem :
        ,,Walentynkowe rozmaitości pełne miłości”

        Klasy IV- VI

        I miejsce – Sylwia Monachowska klasa V b
        II miejsce – Bartek Socha klasa Vb
        III miejsce – Paulina Wójcik klasa VIa

        Klasy I-III

        I miejsce -  Oliwier Perz klasa III c
        I miejsce – Alan Szczepański klasa I a
        II miejsce – Szymon Niedbalik klasa I a

        II miejsce – Łucja Pszczoła klasa II e
        III miejsce - Oskar Pasielak klasa III a
        III miejsce – Michał Łobuś klasa  II c

        Wyróżnienia:

        Anna Kaleta klasa I a i Mateusz Sydorów klasa II c

        Organizatorzy: mgr A. Karpiel, mgr B. Chojnacka, mgr I. Grochowska  i MBP Filia nr 14
         
        Wyniki szkolnego happeningu plastycznego – Logo Międzynarodowego Dnia Języka Ojczystego

        I miejsce - klasa VI b

        Wyróżnienie – klasa VI a

        Wyróżnienie – klasa Vb

        Organizatorki: mgr A. Karpiel, mgr B. Chojnacka

        Wyniki szkolnego konkursu o tytuł Mistrza Ortografii Polskiej

        klasy III – Nikola Socha klasa III b

         klasy IV – Konrad Radziejewski – klasa IV a

        klasy V – Natasza Gerhardt – klasa V a

        klasy VI – Bianka Elmrych – klasa VI b

        organizatorki: mgr I. Grochowska, mgr W. Stradomska, mgr B.Chojnacka

        Wyniki szkolnego konkursu o tytuł Mistrza Mowy Polskiej

        I miejsce -  pani Ewa Piszczała

        II miejsce -  pani Ewa Cyganek

        III miejsce -  pani  Bożena Kaczmarczyk

        Organizatorki: mgr I. Grochowska, mgr B. Chojnacka
         
        Wyniki Szkolnego Konkursu Plastycznego „ Najpiękniejszy kapelusz Pani Jesieni" :

        I miejsce : Alicja Łozińska: klasa II d , Zofia Wojciechowska: klasa III d

        II miejsce : Michalina: Perz klasa I a , Oliwia Misiak klasa: I a

        III miejsce : Oliwier Perz: klasa III c , Wiktoria Szot: klasa III b

        Wyróżnienia :

        Katarzyna Król : klasa I a , Łucja Pszczoła: klasa II e , Emilia Świeczka : klasa III b

        Zwycięzcom gratulujemy talentu i wspaniałej wyobraźni!

        SZKOLNY HAPPENING PLASTYCZNY

        09.11.2016r. trzyosobowe drużyny z klas IV - VI rywalizowały ze sobą w szkolnym konkursie plastycznym pt.: "Ja Polak – Patriota”. Jury nie miało łatwego zadania, ponieważ młodzi artyści prezentowali niezwykle wysoki poziom twórczy. Ostatecznie jednak wyłoniono zwycięzców :

           I miejsce : drużyna  klasy VI a


          wyróżnienie : drużyna  klasy Vb
           wyróżnienie : drużyna  klasy IVb


        Gratulujemy! Organizatorki: mgr Agata Karpiel, Beata Chojnacka

        04.11.2016 r. w ramach obchodów NARODOWEGO ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI w naszej szkole odbył się konkurs wiedzy o Polsce pod hasłem : „Polska sercu bliska!” skierowany do uczniów klas IV .

        Oto wyniki:


        Indywidualnie :

         I miejsce- Oliwia Smalcuga kl. IVb

        II miejsce – Emilia Bożek kl. IVa
        III miejsce - Kamil Szubert kl. IVa

        Drużynowo:

        I miejsce – klasa IVb
        II miejsce – klasa IVa

        Organizatorki: mgr Agata Karpiel, mgr Beata Chojnacka, mgr Renata Maciejewska – kierowniczka MBP Filia nr 14 w Sosnowcu.

         W ramach obchodów Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych w naszej szkole został zorganizowany Konkurs Wiedzy o Bibliotece dla uczniów klas czwartych.

        Oto wyniki:
        Indywidualnie:

        Klasa IV a:
        I miejsce - Kacper Dados
        II miejsce - Julia Bednarek
        III miejsce - Adam Włodarczyk

        Klasa IV b:
        I miejsce - Oliwia Smalcuga
        II miejsce - Oliwier Kondrat
        III miejsce - Adrian Turek

        Drużynowo :
        I miejsce – klasa IV a
        II miejsce – klasa IV b
         
        29 i 30.09.2016 r. uczniowie naszej szkoły po raz piąty aktywnie i chętnie wzięli udział w konkursie  czytelniczym. Tym razem pod hasłem:„Zaczytani".

          Oto lista laureatów :

          Klasy  I – III :
          I miejsce : Nicola Socha klasa III b
         II miejsce : Filip Grochowski  klasa III a
        i Jakub Karpiel klasa IIId

           wyróżnienia :

           Gabriel Stachowicz  -  klasa II e
                Nina Mularczyk -  klasa III  a
              Natalia Smalcuga -  klasa III d
         Julia Pilch -  klasa  III c
                Lena Jędrzejewska - klasa IIIb
        Nagroda specjalna konkursu: w kategorii „ Najsympatyczniejszy uczestnik„ 
        Adam Łakomik  klasa II e

         Klasy  IV – VI :
        I miejsce : Antoni Zimnal klasa V b

        II miejsce : Konrad Radziejewski klasa IVa
        III miejsce : Oliwia Dudek  klasa VI a

             wyróżnienia :
        Alicja Dudała – klasa IV b
          Oliwia Kwiecień – klasa V a

        Gratulujemy sukcesu ! Organizatorzy : mgr Beata Chojnacka ,mgr Izabela Grochowska, mgr Renata Maciejewska – kierowniczka MBP Filia nr 14 w Sosnowcu.

         

        SZKOLNE KONKURSY ROK SZKOLNY 2015/2016
         
         
        W ramach obchodówTygodnia Bibliotek 08-15.05.16 r. w naszej szkole został zorganizowany Konkurs Wiedzy o Bibliotece dla uczniów klas czwartych.                                            
        Oto wyniki:
         
        Indywidualnie:
        I miejsce:Natasza Gerhardt– kl.IV a i Kamil Krzysztofik – kl. IV b

        Drużynowo :
        I miejsce - klasa IV b
        II miejsce - klasa IV a
         
        Organizatorzy: mgr Beata Chojnacka, MBP Filia nr 14 w Sosnowcu.
         
        Wyniki szkolnego konkursu wiedzy pod hasłem: ,, Zdrowy styl życia’’zorganizowanego w ramach realizacji Programu Edukacyjnego "Trzymaj formę" oraz szkolnego projektu edukacyjnego:                 ,,W zdrowym ciele- zdrowy duch”

        Indywidualnie:

                                       I miejsce: Julia Kaczmarek kl. V a
                                             II miejsce:  Zuzanna Bednarek  kl. V b
                                 III miejsce:  Julia Bubała kl. V b

        Drużynowo:

            I miejsce - klasa V a

        II miejsce - klasa V b
         
        Organizatorzy: mgr Beata Chojnacka, mgr Wiesława Ocieczek, MBP Filia nr 14 w Sosnowcu.
         
        Wyniki Szkolnego Konkursu Ortograficznego
        zorganizowanego w ramach obchodów Dnia Języka Ojczystego

        Klasy VI

        I miejsce -  Wioletta Nowak i Adrianna Sroka - Kaika z kl. VI b

        Klasy IV- V

        I miejsce -  Martyna Gajda i Antoni Zimnal z kl. IV b

        Klasy II-III

        I  miejsce - Oliwia Smalcuga i Szymon Derbisz z kl. III b

        Laureaci szkolnej edycji konkursu zakwalifikowali się jednocześnie do udziału w Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym,  który odbędzie sięw MBP Filia nr 14 w Zagórzu.

        Gratulujemy!

        Organizatorki: mgr Beata Chojnacka, mgr Wiesława Stradomska,  mgr Izabela Grochowska oraz MBP w Sosnowcu – mgr Renata Maciejewska i mgr Beata Szymczak.
         
         
        Wyniki szkolnego konkursu plastycznego pod hasłem :

        ,,Upominki dla Walentynki"

        Oto wyniki:

        Klasy IV- VI

        I miejsce - Klaudia Konieczny  klasa 6b
        II miejsce - Paulina Kozłowska klasa 6a

        Klasy I-III

        I miejsce -  Maja Matyja klasa 3b
        I miejsce - Wiktoria Popielarska klasa 3a
        II miejsce - Michał Kotowski klasa 3a

        II miejsce - Oliwier Perz klasa 2c
        III miejsce - Vanessa Walczak klasa 3a
        III miejsce -  Adam Włodarczyk klasa 3a

        Wyróżnienia: Dominik Tomaszewski kl. 3b , Oliwia Sieradzka kl.2c, Oliwier Klimas 3a, Antonina Madejczyk kl.2b , Oliwia Smalcuga kl.3b , Patryk Dziób kl.2a , Jakub Choroszko kl. 2c .

        Gratulujemy zwycięzcom!!!

        Organizatorki konkursu: mgr Beata Chojnacka, mgr Agata Karpiel, mgr Izabela Grochowska i MBP Filia nr 14 w Sosnowcu.
         
         
        Wyniki szkolny konkurs kolęd i pastorałek: 

        I miejsce Zuzanna Bednarek z kl.5b
        II miejsce Kacper Kwiatek z kl.5b
        III miejsce Kinga Bednarska z kl.6b

        Wyróżnienie duet z kl.5a w składzie Julia Szydło i Julia Kaczmarek

        Organizatorki konkursu: mgr Beata Madejczyk i mgr Maria Kokot
        Gratulujemy!!!

        WYNIKI SZKOLNEGO KONKURSU TWÓRCZOŚCI WŁASNEJ: „CO NAM DAJĄ WITAMINY?"

         I miejsce – Jakub Boksa klasa VI c
         II miejsce – Natalia Butryn klasa VI c
        III miejsce – Natalia Jach klasa VI c

          Wyróżnienie – Kinga Bednarska  klasa VI b

        Zadaniem uczestników konkursu było samodzielne  napisanie wiersza o tematyce prozdrowotnej,  a celem promowanie zdrowego stylu życia i rozwijanie uzdolnień literackich !

        Gratulujemy sukcesu!
        Organizatorki: mgr Izabela Grochowska, mgr Beata Chojnacka

         

        12.11.2015 r. w ramach obchodów tegorocznego NARODOWEGO ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI w naszej szkole odbył się konkurs plastyczny o tematyce patriotycznej pod hasłem : „Kocham Cię Polsko"! skierowany do uczniów klas I-III .

        Oto wyniki:

        I miejsce- Julia Bednarek kl. III a
        II miejsce -Amelia Karbowniczek kl. II b
        III miejsce – Martyna Jaszczerska kl. III a
        IV miejsce – Filip Martinczak – kl. I e

        Wyróżnienia:

        Vanessa Walczak- kl. III a
        Daria Nowak – kl. II d
        Natalia Smalcuga – kl. II d
        Antoni Wlazło – kl. II b
        Izabela Łukasik – kl. IId
        Magdalena Podsiadło – kl. IId

        Gratulujemy sukcesu ! Organizatorzy : mgr Beata Chojnacka , mgr Agata Karpiel , mgr Renata Maciejewska – kierowniczka MBP Filia nr 14 w Sosnowcu.

         

        WYNIKI CZWARTEJ EDYCJI SZKOLNEGO KONKURSU O TYTUŁ  „MISTRZA PIĘKNEGO CZYTANIA"

        28 i 29 . 09 .2015r.  uczniowie naszej szkoły już po raz czwarty wzięli udział w konkursie  czytelniczym. Poziom występów był bardzo wyrównany, a organizatorzy dumni z tego, że dziewczynki i chłopcy – bez względu na wiek- chcą czytać i potrafią robić to pięknie!

          Oto lista laureatów :

          Klasy  I – III :

          I miejsce : Nicola Socha klasa II b
         II miejsce : Konrad Radziejewski klasa III a
         III miejsce : Lena Jędrzejewska klasa II b

          Klasy  IV – VI :

        I miejsce : Jan Madejczyk klasa VI a
        II miejsce : Jan Zimnal klasa VI c
        III miejsce : Olga Gabryś klasa VI b


        Gratulujemy sukcesu ! Organizatorzy : mgr Beata Chojnacka ,mgr Izabela Grochowska, mgr Renata Maciejewska – kierowniczka MBP Filia nr 14 w Sosnowcu.